Cumhuriyet Teknokent Yenilikçi ve Güvenilir Hizmet Standartlarını Taçlandırdı

Cumhuriyet Teknokent Yenilikçi ve Güvenilir Hizmet Standartlarını Taçlandırdı
 
Cumhuriyet Teknokent olarak kalitemizle ve güvenliğimizle ilgili çok önemli bir adım daha attık! ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi belgelerini gurur ve memnuniyetle almış bulunuyoruz.
 
Bizim İçin Neden Önemli
ISO 9001 ve ISO 10002 Yönetim Sistemleri ile sistematik bir yönetim modeli ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı ve sürekli iyileştirmeyi hedefliyoruz.
ISO 27001 ile ise Bilgi Güvenliğimizi en üst düzeye çıkararak iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin verilerini en güvenli şekilde koruyoruz.
 
Size ve İşinize Değer Katıyoruz!
Cumhuriyet Teknokent olarak ISO 9001, ISO 27001 ve ISO 10002 sertifikaları ile müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve sektörümüze olan taahhüdümüzü gösteriyor, İş sürekliliği ve güvenlik konularındaki yüksek standartlarımızla sizlere daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.
 
Bize ve Sizlere Neler Kazandıracak?
 
Daha Kaliteli Hizmet
Güvenilir İş Ortaklıkları
Bilgi Varlıklarınızın En Üst Düzeyde Korunması
 
Belgeleri alınması Cumhuriyet Teknokent'in vizyonu ve çalışanlarının özverisi sayesinde gerçekleşti, değerli AND Belgelendirme Kuruluşuna, Teknokent firmalarımıza, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz